HSBC Banka Concept Kredi Kartı Başvurusu


Bankacılık düzenlemelerine göre her bankanın kart ücreti alınmayan bir kartı olması gerekliliği kuralı dahilinde HSBC bankasının sunduğu ürün Concept karttır.Yıllık kart ücreti ödenmediği halde HSBC bankasının Advantage kartlara sunduğu nakit puan kazanma ve harcama avantajı bulunan Concept kartta taksit öteleme ,dönemlik nakit puan kampanyaları gibi özelliklerden faydalanmak ise kart kullanıcılarının inisiyatifindedir Eğer müşteri bu özelliklerde faydalanmak isterse kampanya katılım ücretini ödeyerek kampanyadan faydalanabilir. Yararlanılan kampanyaların ücreti yıllık olarak ekstre yansımakta olduğundan takibi oldukça kolaydır.Üstelik ödemesi yapılan yıl boyunca tercih edilen kampanyalardan faydalanılmaya devam edilir.Nakit puan kampanyalarından faydalanılması için ayrıca evrak işleri ile uğraşılması da gerekmediğinden tek bir SMS ile kampanyalara katılım sağlanabilir.

Concept kartta ek kart çıkartılmaya hiçbir sınırlama getirilmemiştir.Akraba olan yada olmayan istediğiniz herkes için kart limitinize bağlı bir ek kart tanımlayabilirsiniz.

Özellikle bankaya ek masraf ücreti ödemeyen ve kartların ek avantajlarını kullanmak yerine kartın taksitlendirme özelliğinden faydalanmak isteyenler için hizmete sunulan Concept kart yıllık aidat istemeyen müşterilere özeldir.

Concept kartın gene yıllık aidat olmaksızın 18-25 yaş arası ön lisans lisans ve yüksek lisans öğrencilerine özel olarak hizmete sunduğu Concept Üniversiteli kart ise üniversite öğrencilerinin sıklıkla tercih ettikleri üye iş yerlerine özel avantajlar barındırmaktadır.Üstelik kampanyalardan yararlanma ücretlerinde de farklılıklar bulunduğundan öğrencilerin hayatını kolaylaştırır.


Bir önceki yazımız olan Bankacı Maaşları 2017 başlıklı makalemizde 2016 Bankacı Maaşları Ne Kadar?, 2017 Babkacı maaşları ne kadar? ve 2017 Bankacı maaşları ne kadar? hakkında bilgiler verilmektedir.Benzer içerikler:  Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ