Hibe Kredi Alırken Bu Hataları Yapmayın


Bu yazıyla hibe programlarında sık yapılan hataları paylaşacağım.İş fikirlerini projeye çevirmek isteyen girişimcilerin dikkat etmelerini ve bunları göz önünde tutarak hibe programlarına başvurmanız gerekmektedir.

# Hibe kredi programlarının genelde bir süresi vardır. Bu programlardan faydalanmak için başvuru ve bitiş tarihlerini dikkate alın

#  Hibe Programı tarafından size verilen mevzuatı iyi okuyun çünkü eğer bu okunmazsa yanlış başvurular sebebiyle projenizi hayata geçiremiyorsunuz

#  Projenizi ve başvuru için kullanılan evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlayın. Başvuruların hemen hemen yarısı evrakların eksik olması sebebiyle reddediliyor.

#  Her hibe kredi programının ayrı bir proje yazım formatı olduğundan buna dikkat edin.

#  Başvurduğunuz hibe kredi programına göre size düşen belli bir miktar olacaktır. Bunu hazırlayın

#  Ayrıca bazılarında teminat göstermeniz gerektiğinden bunu dikkate almakta fayda var

Hibe kredi almak profesyonel yardımla kolaydır.

Bu hatalar ve daha çok püf noktası hibe krediler e-kitabında ücretsiz danışmanlıkla beraber girişimcilere sunulmaktadır.


Bir önceki yazımız olan Turkish Bank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde kredi hesaplama, Turkish Bank ve Turkish Bankası kredi hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.Benzer içerikler:  Kredi Notum Az Riskli Kredi Alabilir Miyim?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ