Finansbank Fix Kart Başvurusu


Her bankanın kart aidatsız bir kart sunma zorunluluğuna bağlı olarak Finansbank tarafından hizmete sunulan Fix kartta yıllık kart ücreti bulunmamaktadır. Ayrıca Fix kartta hem kredi kartı hem banka kartı özellikleri bir arada bulunduğundan dilerseniz kredi kartınızı dilerseniz de hesabınıza bağlı olarak banka kartınızı kullanabilirsiniz.

Fix kart ayrıca kartını ağırlıklı market alışverişlerinde kullanan müşteriler için 50 TL’ye kadar olan alışverişlerde temassız kullanım özelliği sunduğundan kart kullanımında hız arayan müşterilerin ihtiyaçlarına uygundur. Temassız özelliğinden faydalanmak için Fix kart temassız başvurusu yapmanız gerekmektedir. Ancak faiz oranları Fix kartla bir değişiklik göstermez.

Fix kart, Card Finans Classic karta göre kart aidatı bulunmayan bir kart olduğu için bazı özellikle deaktiftir. Ancak Card Finans’ın en  çok tercih edilen özellikleri Fix Kartta da bulunur.

Fix Karta bağlı olarak kullanabileceğiniz anında kredi özelliği Fix kart müşterilerine sunulan bir ayrıcalıktır. Formalitesiz ve kefilsiz olarak kart limiti dahilinde anında kredi kullanımınızı sağladığınızdan kredi miktarı doğrudan istediğiniz mevduat hesabınıza aktarılacaktır. Ayrıca gene kart limiti kapsamında taksitli nakit avans kullanımınız da da minimal faiz uygulanacağından 6 yada 9 taksitte geri ödeyebileceğiniz nakit avansınızdan her zaman faydalanmanız mümkün.

Taksit kolay kapsamında tek çekim olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi bankadan taksitlendirirken, ekstre taksitlendirme özelliği ile asgari tutarı ödedikten sonra kalan meblayı taksitlendirerek ödeyebilirsiniz.

Fix kartın sunduğu banka kartı olarak kullanım özelliğinde ise mevduat hesabınızdan harcama yaparken parapuan kazanımına devam etmeniz mümkün. Böylelikle naktinizi harcarken aynı zamanda kazanç sağlar ve kazanılan para puanları alışverişlerinizde kullanarak bedavaya satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Finans Bank Fix Kart başvurusu SMS ve internet kanalından vakit kaybetmeden gerçekleştirilmektedir. TC kimlik numaranızı 3457 numaralı kısa mesaj hattına mesaj göndererek Fix kart başvurusunu yapmanız mümkün. İnternet üzerinden ise bilgi girişinizi yaparak temsilcilerin sizi başvuru işleminizi tamamlamak üzere aramalarını sağlayabilirsiniz.

Benzer içerikler:  Türk Bankacılık Sektöründe Son Gelişmeler ve KOBİ’lere Etkileri

Bir önceki yazımız olan Akbank Konut Kredisi Başvurusu başlıklı makalemizde Akbank konut kredisi ve konut kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ