Finansbank Besicilik Kredisi


Besicilik Kredisi

Bu yazımızda sizlerle Finansbank Besicilik Kredisi konusunda bilgi edineceğiz. Konumuza geçmeden önce Besicilik Kredisi’nin ne olduğunu tanıyalım. Besicilik Kredisi Finansbank tarafından ‘Finansçıdan çiftçiye ihtiyacına uygun çözümler’ sloganı ile ortaya konulmuştur ve besicilik yapanların kullanımına sunulmuştur. İlgili kredi ile ilgili olarak bilgiye ulaşabileceğiniz bazı iletişim kanalları vardır. Bunlara aşağıda belirtilmiştir.

Besicilik Kredisi Hakkında Bilgi Alma

Finansbank Besicilik Kredisi için detaylı bilgi alabilmek için ilk önce Finansbank şubelerine uğramak faydalı olacaktır. Bir diğer iletişim kanalı 0850 222 0 900 numaralı Çağrı Merkezi’dir. Buradan da gerekli bilgiler alınabilecektir. Bilgi alma yollarından sonuncusu Finansbank web sayfası üzerinden bilgi almaktır. Web sitesi üzerinden bilgi alabilmek için www.finansbank.com.tr web sitesine giriş yapılır. Üst menüde yer alan ‘Bankacılık’ butonuna tıklayıp yeni açılan sayfada sağ kısımda yer alan ‘Tarım Bankacılığı’na tıklanır. Bu aşamayı geçince yeni bir sayfa açılacaktır. Yeni açılan sayfada sol kısımda bulunan menüdeki ‘Tarım Kredileri’ seçilir ve gelecek sayfadan ‘İşletme Kredileri’ tıklanır. Bu işlemlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesiyle beraber karşımıza kredilerin yer aldığı yeni bir sayfa açılmış olacaktır. Burada bulunan krediler arasından ‘Besicilik Kredisi’ seçilerek detaylı bilgi sahibi olabiliriz.

Besicilik Kredisi Özellikleri

Finansbank tarafınca sunulan Besicilik Kredisi besicilik ile uğraş yapan üreticilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla hazırlanmıştır. Finansbank Besicilik Kredisi ile büyükbaş ve küçükbaş hayvan alım ve kesimleri gibi her türlü gereksinimlerin karşılanması ile ilgili finansman desteği sağlanır. Bu kredi ile birlikte üretim maliyetinin %85 kadarı karşılanır. 24 aya kadar yapılan vade 1/3/6/12 ayda bir ödemeli olacak şekilde yapılır. Kredi başvurusu için çiftçilik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, Hayvan Kayıt Sistemi kayıt belgesi, işletme tescil belgesi ile hayvan alımı varsa hayvanların pasaportları ve başvuru yapılan şube tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda gerekli görülmesi durumunda ek belge ve teminat durumlarının da hazır bulundurulması gerekecektir. Eğer sizin de besicilik konusunda projeleriniz varsa Finansbank’la iletişime geçerek fırsatlardan haberdar olun ve kendiniz için en uygun çözümleri hemen kullanmaya başlayın.

Benzer içerikler:  Banka Kara Listeden Nasıl Çıkılır?

Bir önceki yazımız olan Sgk Çocuk Parası Ne Zaman Nereye Yatar başlıklı makalemizde çocuk parası nerden alınır, devletin çocuk yardımı ve ssk çocuk parası hakkında bilgiler verilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ