En Kolay Kredi Veren Bankalar


En Kolay Kredi Veren Bankalar 

Acil paraya ihtiyacımız olduğu zamanlarda para bulmak için birçok yol deneriz ve eş dost’tan sonra aklımıza gelecek yer olan bankalara hücum eder ve hepsinden okkalı bir tokat yeriz. Pekiyi neden bankalar bize red cevabı veriyor. Aşağıdaki maddelere dikkat ederseniz çoğunuz bu sıkıntıdan kurtulacaksınız.

Sigortalı olarak çalışıyor ve düzenli olarak maaş aldığınız bir banka varsa direk oraya başvuruyorsunuz. Çoğu kişi bir bankayla çalışmadığına göre ikinci unsur en son çalıştığınız işyerinde ne kadar süre boyunca çalıştınız. Eğer 6 aydan daha fazla bir süre ise işimiz daha kolay olacaktır.

  Kredi kartı gecikmeleriniz var ise bankaya gitmeden önce tüm borcunuzu ödeyin banka personeli gözünde +1 puan kazanacaksınız. Borcunuzun olmaması şansımızı dahada artıracaktır. Bu koşulları sağladığınızda bir kaç bankaya uğrayacaksınız ama başvuru yapmadan sadece sorgulama yaparak banka personelinin tavırlarından anlayacaksınız.

Uğrayacağınız ilk banka vakıflar bankası olsun. İkinci tercihiniz ise en kolay kredi için  iş bankası bu iki bankaya bizzat gidebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda yazdıklarım dışından başka sorunlarınız var ise aşağıdan sorularınızı cevaplayacağım.

 

En kolay/hızlı kredi veren bankalar;

Odeabank kredi başvurusu

İş Bankası ile hızlı kredi başvurusu

Finansbank kolay kredi başvurusu

ING Bank ile kolay kredi başvurusu

Halkbank kredi başvurusu

Denizbank cevabı hemen gelen kredi başvurusu

Garanti Bankası ile kolay kredi başvurusu


Benzer içerikler:  Öğrenciye Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. onur arslan dedi ki:

    Mrb Ben konut kredisi ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum ama hep red geliyor 1 yildir kredi kartı kullanıyorum limiti 1800 tl finans bank kartı ödemede bi sefer gecikme oldu aynı zamanda vadeli hesap vardı eksi hesap onuda aynı ay geciktirince vadeli hesabı taksitlendirdim ödüyorum hala onda bi kaç sefer gecikme oldu kredi kartını ödüyorum takibe düşmedim ama gecikme oldu puanın en sinn 900 kkb dediler ama cikmiyo nedense hala ve başvurular var ksacasibenim konut almam gerek nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz bilgi verirseniz sevinirim hayırlı gunler

BİR YORUM YAZ