En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar


Kredi kartları hayatımızın önemli kısmında yer alan ve artık olmazsa olmaz nitelikleri ile herkesin cebinde yerini sağlamlaştıran manyetik özelliklere sahip, alışveriş ve para çekme işlemlerinde kullanılan bir bankacılık ürünüdür.Bu yüzden anında kredi kartı veren bankalar ilgi odağı haline gelmiştir. Sizlere bu yazımızda anında kredi kartı veren bankalar ile en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Türkiye çapında hemen hemen her mağazada, otellerde, restaurantlarda ve bir çok alanlarda kullanımı sağlanan kredi kartlarının varlığından çok yokluğu insanları zor duruma düşürür hale gelmiştir. Bu yüzden her alanda lazım olan bu bankacılık ürününe sahip olma yollarıda oldukça artmıştır.Peki bu kredi kartına anında sahip olabilecek kanallar hangileri gelin birlikte inceleyelim.

Finansbank şubelerinin bazılarında anında kredi kartı hizmeti verilmektedir. Bu hizmetin işleyişi şu şekildedir; öncelikle Finansbank’ın anında kredi kartı başvurusu alan şubesi ziyaret edilir ve kimliğinizle anında sicil bilginiz kontrol edilerek Finansbank Genel Müdürlüğü’ne başvurunuz ulaştırılır. Eğer olumlu sonuç gelirse 10 dk içinde kredi kartınız basılır ve size teslim edilir. Anında kredi kartı başvurusu yapmak bu kadar kolay.

Aynı işleyiş Kuveyt Türk Bankası içinde geçerlidir.Burada unutulmaması gereken en önemli konu  kredi kartı basım makinası her şubede olmadığından her Finansbank ve her Kuveyttürk şubesinde anında kredi kartı hizmeti verilmeyebilir.

Alınması en kolay kredi kartı veren bankalar ile sırasıyla; Finansbank, Denizbank, Garanti Bankası’nın kartlarıdır.Sonrasında İş Bankası’ndan da maaş bodrolu çalışansanız kredi kartı almanız oldukça kolaydır.

Tüm bu konuların başını Findeks kredi notu tutmaktadır. Kredi notu düşük ise kredi kartı alamayabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Evlilik Kredisi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde düğün kredisi, evlenme kredisi ve evlilik kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer içerikler:  Vadeli Hesaba Yüksek Faiz Verenler


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ