Kolay Kredi Çekebilmek İçin Neler Yapılmalıdır?


Kredi kullanmak istiyorsunuz ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. Bankalara başvuruyorsunuz ve bankalar size olumsuz yanıt veriyorlar. Artık sıkıldınız bunaldınız paraya ihtiyacınız var. Size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatıyoruz. Bunun için köşede 3-5 bin liranız olması gerekiyor.

1) Kredi kartınız olmalı ve limitinizi sonuna kadar kullanmalı ödeme tarihi geldiğinde eksiksiz hatta fazlasıyla ödemelisiniz. ( 3 Ay devam etmelisiniz.)

2)Kredi çekeceğiniz bankaya gidip elektrik su ve telefon otomatik ödeme talimatı veriniz. (3 Ay devam etmelisiniz.)

3)Sigortanız 6 aydan fazla ise sorun kalmamış demektir. Son olarak findeks‘e girip kkb puanınızı öğreneceksiniz. Puanınız %90 ihtimalle 1100’ün üzerinde olacaktır. Olmadıysa güncellenmemiş demektir tabi bundan önce yerlerde değilse puanınız. 1100 ün altında ise 1-2 ay devam edin üstteki maddelere…

Yukarıdaki işlemleri uygularsanız 3-4 aylık süreçte 3-5 bin para harcamış olacaksınız ama 10-20 bin kredi kullanacaksınız hemde banka gözünde potansiyel müşteri olmuş olacaksınız…


Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz Kredi veren Bankalar başlıklı makalemizde gelir belgesiz kredi hakkında bilgiler verilmektedir.Benzer içerikler:  Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Var mıdır?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ