Denizbank Kredi Hesaplama


Bankacılık sektörünün en çok kullanılan ürünleri arasında hiç şüphesiz krediler ilk sırada gelmektedir. Çeşitli ihtiyaçları gereği olarak Denizbank tarafından da müşterilerine sunulan kredi ürünleri bankanın belirlemiş olduğu politika çerçevesinde düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ile sunulmaktadır. Türkiye genelinde birçok şubesi aracılı ile müşterilerine kredi imkanı sunan Denizbank, kredi başvurusu için ayrıca telefon ve internet bankacılığını da kullandırmaktadır. Banka müşterilerinin genellikle kredi başvuru sırasında en çok merak ettiği konuların başında hiç şüphesiz ödeme planı veya çekecekleri kredinin hesaplama işlemleri gelmektedir. Denizbank kredi hesaplama işlemini sadece şubelerinde değil bundan böyle internet sitesi üzerinden bulunan platformlarda da gerçekleştirerek siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Buna göre banka müşterilerinden yapılan kredi hesaplama işlemi ile ödeme planını bundan böyle Denizbank müşterileri istedikleri zaman internet platformu üzerinden gerçekleştirebileceklerdir. Çekmeyi düşündüğü kredi işlemi için Denizbank internet sayfasına giren banka müşterileri platform üzerinde bulunan hesaplama araçları sayfasına girmesi gerekmektedir. Açılan ekranda yer alan hesaplama işlemlerinden bireysel kredi hesaplama ekranına girilir. Açılan ekranda yer alan bilgilerden kredi türü, miktarı ve vadesi seçildikten sonra “Hesapla” ikonuna tıklanır. Denizbank kredi hesaplama işleminden sonra yeni açılan ekranda ise toplam kredi geri ödeme tutarı, aylık taksit tutarı, faiz oranı ve diğer masraflar yansıtılmaktadır. Hesabına uygun gelen banka müşterileri bu kredi türüne başvurma istedikleri zaman “Hemen Başvur” ekranını kullanabilirler.


Bir önceki yazımız olan Şekerbank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde kredi hesaplama ve Şekerbank hakkında bilgiler verilmektedir.Benzer içerikler:  Denizbank Günlük Para Çekme Limiti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ